banner461
banner195

AK Parti’de bayramlaşma programı gerçekleşti

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı yapıldı.AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider İl başkanlığında düzenlenen...

AK Parti’de bayramlaşma programı gerçekleşti
13 Eylül 2016 Salı 15:34

banner143
banner134
AK Parti İl Başkanlığı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle bayramlaşma programı yapıldı.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ve AK Parti Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider İl başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programında partililer ve vatandaşlar ile bayramlaştı. AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma programına, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Rauf Yanar partililer ve vatandaşlar ile bayramlaşırken burada ki program yaklaşık 1 saat devam etti.
AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver burada yaptığı açıklamada, partililerin ve vatandaşların bayramını kutladı. Tanrıver, “ Kurban Bayramı nedeniyle il başkanlığımızda düzenlediğimiz programa katılan tüm partililerimize ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bayramlar birlik ve beraberliğin en güzel örnekleridir. Allah bizlere bir daha ki bayramda yine birlik ve beraberlik içerisinde bayramlaşmayı nasip etsin” dedi.


AK Parti’de bayramlaşma programı gerçekleşti


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.