banner461
banner195

AK Partili Belediyeler Yetimlerle İftarda Buluşuyor

AK Partili belediyeler, ramazan ayının 15'inci gününde yetimlerle iftar sofrasında bir araya gelecek.AK Parti Genel merkezinden konuya ilişkin yazı,Tüm Türkiye ile birlikte Nevşehir de ki bütün AK Partili Belediyelere de ulaştı...

AK Partili Belediyeler Yetimlerle İftarda Buluşuyor
28 Haziran 2014 Cumartesi 16:10

banner143
banner134

 AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığından FİB Haber Merkezimize yapılan açıklamada, AK Partili 824 belediyenin ramazanı yardımlaşma ve dayanışma seferberliğine dönüştüreceği belirtilerek, bir ay boyunca ramazanın ruhuna uygun etkinlikler yapacak olan belediyeler, yoksul ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olacak, yetim ve ailelerine iftar verecek.

Yetimler ve ailelerine tek tek ulaşmayı amaçlayan AK Partili belediyeler, ramazan ayının 15'inci günü olan 12 Temmuz Cumartesi, Türkiye'deki binlerce yetim ve ailesini iftar sofrasında buluşturacak. AK Partili belediyeler, başta Soma şehitlerinin aileleri olmak üzere, şehit yakınlarını da iftar sofralarında ağırlayacak.

Farklı illerdeki iftar programlarında AK Parti genel başkan yardımcıları, grup başkanvekilleri ve bakanlar yetimlerle bir araya gelecek, her milletvekili de kendi seçim bölgesinde yetimlerle iftar yapacak.

Mahalle, sokak ve evlerde düzenlenecek iftar ve sahur sofralarında şehrin tüm sakinleriyle de buluşmayı hedefleyen AK Partili belediyeler, üniversite öğrencileri, gençler, çocuklar, yaşlı ve kimsesizler için de özel programlar düzenleyecek.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, AK Partili tüm belediyelere bir de genelge göndererek, yapacakları etkinliklerin gösterişten uzak, sade ve ramazanın ruhuna uygun olmasını istedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gökan oz - 4 yıl önce
yetimler sadece 15 reklam için lazım mantık bu bu yetimler diger günler ne olacak.