banner461
banner195

Alkışlar Avanos Gençlik Derneğine

Ahlaki çöküntü ve dejenerasyonun tüm hızıyla sürdüğü ve gelecek nesillerle gençliğimizi tehdit eder boyutlara ulaştırdığı bu günlerde Nevşehir de insanlarımızı uyandırmak ve hakikatlerden ve bizi biz yapan kendi değerlerimize sarılalım düşüncesiyle Bilbordlarda halkımızı ve gençliğimizi bu hassasiyetler üzerine çalışmalarla yayınlar yapan Avanos Gençlik Derneğini kutluyoruz.

Alkışlar Avanos Gençlik Derneğine
05 Mart 2013 Salı 14:32

banner143
banner134
Önce Kalabada akşam namazı kılındı ve sonra Kozaklıya hareket edildi...
 Avanos Anadolu Gençlik faaliyetleri çeşitli etkinliklerle devam ediyor.bu hafta sonu bir grup gençle kozaklı termalde moral depoladılar.

Haftalık eğitim faaliyetleri nin yanı sıra kültürel gezi programları tüm hızı sürdürecekleri bilgisini aktaran ilçe başkanı Abdurahim Doğru farklı gezi turlarını düzenlemeye devam edeceklerini bildirdi. Özellikle gençliğin manevi bunalımda olduğu bu dönemde bu tür faaliyetlerin hayati önem taşıdığını bilmekteyiz, elhamdulillah çalışmalarımız umuduğumuzdan daha faal haldedir. Önümüzdeki eğitim yılın başlamasıyla birlikte hem öğrenci evlerimizde hemde diğer etkinliklerde ciddi artışı hep beraber göreceğiz inşallah...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AHMET çiftçi - 5 yıl önce
sizlere helal olsun...bu millet sizinle gurur duymalı...allah sizden ebedi̇yyen razi olsun
Avatar
Hasan Yılmaz - 5 yıl önce
kardeşlerim yolunuz açık olsun. maneviyatın ayaklar altında olduğu şu dönemde sizlerin böylesine önemli mesajlar vermesi çok önemli.
Avatar
Seda Hanım - 5 yıl önce
arkadaşları gönülden tebrik ediyorummm çok anlamlı bir mesaj olmuş helal olsunnn
Avatar
eda - 5 yıl önce @AHMET çiftçi
allah razı olsun yetiştiren ve katkısı bulunanlardan