banner461

Ana yolu Değil, Otel Bahçesini Kapattı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız’ın ramazan ayı dolayısıyla düzenlenecek iftar davetini oda hizmet binası önünde, Anayolu kapatarak vermeyi düşündüğünü geçtiğimiz günlerde belirtmiştik. Parmaksız, iftar davetine gelecek protokol ve üyelerine verilecek hizmette bir kusur yaşanmaması için iftarı Dedeman Oteli bahçesinde düzenlemesi dikkat çekti.

banner503
Ana yolu Değil, Otel Bahçesini Kapattı
24 Temmuz 2014 Perşembe 21:28

banner143
banner134

 Ana yolu Değil, Otel Bahçesini Kapattı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız’ın ramazan ayı dolayısıyla düzenlenecek iftar davetini oda hizmet binası önünde, Anayolu kapatarak vermeyi düşündüğünü geçtiğimiz günlerde belirtmiştik. Parmaksız, iftar davetine gelecek protokol ve üyelerine verilecek hizmette bir kusur yaşanmaması için iftarı Dedeman Oteli bahçesinde düzenlemesi dikkat çekti.

İftar davetini Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Hizmet binası önünde, ana yolu kapatarak düzenlemeyi düşünün ve düşüncesini de paylaşan Oda Başkanı M. Arif Parmaksız’ı orucunu odanın iftar davetinde açmak isteyen Protokol ve oda üyelerinin sunulan hizmetten memnun kalmayacağı endişesiyle Dedeman otelinde düzenlemesi dikkatleri çekti.

Parmaksız en azından bu ramazan ayında o düşüncesinden vazgeçti ancak Dedeman otelinin bahçesinde düzenlenen iftar, iftara katılanlara da sürpriz oldu. Açık hava da düzenlenen iftar davetinden hemen hemen tüm davetliler memnun ayrıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
RUMUZ50 - 6 yıl önce
yaa allah aşkına neyin iftarı bu kime ne amaçla yapıldı. kapatın ana caddeyi 1 hafta boyunca yapın anansonuzu davet edin bütün halkı iftar budur arkadaş. kime ne amaçla düzenleniyo bu iftarlar. amaçsız bunlar amaçsız rant için yapılmaz böyle şeyler...oyy güzel ülkem oy şunları bi aşsak hep birlikte....
Avatar
esnaf - 6 yıl önce
önemli değil zaten aidatlara yansıyacak
Avatar
ERGEN - 6 yıl önce
böyle olur ağların iftarı yol ortasında olurmu hiç