banner461
banner195

Antalya Uçak Seferleri Gündemden Düştü mü?

Kapadokya bölgesine daha fazla turist çekmek, bölgede turizm potansiyelinin daha üst seviyelere çekilebilmesi için geçtiğimiz aylarda gündeme gelen Nevşehir – Antalya arası uçak seferlerinin düzenlenmesi konusunda belirsizlik sürüyor.

Antalya Uçak Seferleri Gündemden Düştü mü?
07 Ağustos 2014 Perşembe 17:46

banner143
banner134

 Antalya Uçak Seferleri Gündemden Düştü mü?

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya bölgesine daha fazla turist çekmek, bölgede turizm potansiyelinin daha üst seviyelere çekilebilmesi için geçtiğimiz aylarda gündeme gelen Nevşehir – Antalya arası uçak seferlerinin düzenlenmesi konusunda belirsizlik sürüyor.

Hatırlanacağı üzere bölgeye özellikle Rus turistlerin de taşınabileceği Nevşehir Antalya arası tarifeli uçak seferleri bütün girişimlere rağmen düzenlenememişti.

Türkiye’nin en fazla turist çeken ve en fazla turist ağırlayan turizm merkezi olan Antalya’ya gelen turistlerin en azından % 10’luk bölümünün bölgeye çekilebilmesi durumunda Kapadokya bölgesi turizminin çok büyük bir atılım yapacağı öngörülmüştü. Özel bir uçak firması ile yapılması planlanan anlaşma sağlanamamış ve uçak seferleri düzenlenmemişti.

Konuya ilişkin sorumuzu cevaplandıran Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Nevşehir – Antalya tarifeli uçak seferleri konusunda yeni bir gelişmenin bulunmadığını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gizligider - 4 yıl önce
sayın gizligider bize inanmayanlar thy ve anadolu jetin sitesinden takip etsinler diyordu hala takip etmeye devam edelim mi acaba
Avatar
kayseri faktörü - 4 yıl önce
kayseri faktörü derim ben buna rifat hisarcıklıoğlu, abdullah gül kayserili olacak antalya uçuşlarını nevşehire kaptıracak yedirmezler anam