banner461
banner195

Apak Acıgölspor Olaganüstü Kongre’ye Gitti Yeni Başkan Leblebici Oldu..

Apak Acıgölspor Olaganüstü kogre’ye giderek, Apak gıda ve pazarlama san.tic. ltd. şti.Ceo’su İş Adamı Sayın Muzaffer Leblebici’yi Başkan olarak seçti..

Apak Acıgölspor Olaganüstü Kongre’ye Gitti Yeni Başkan Leblebici Oldu..
24 Eylül 2014 Çarşamba 17:20

banner143
banner134
Apak Acıgölspor 20.09.2014 cumartesi günü olaganüstü kogre’ye giderek Başkanlıga Apak gıda ve pazarlama san.tic.ltd.şti.Ceo’su İş Adamı Sayın Muzaffer Leblebici’yi Başkan olarak seçti..

Leblebici www.fibhaber.com yapmış oldugu açıklamada Apak Acıgölspor kulübü olarak ilk hadefimiz gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için  sporun önemi  çok büyüktür. Bizde elimizi taşın altına koyup bu sene Apak Acıgölspor olarak her branşta spor faaliyetlerini yürütüceğiz.

U 11 takımlarından U 19 takımlarına kadar basketbol voleybol hentbol atletizim gibi branşlarda Apak Acıgölspor olarak yarışmalara katılmayı düşünüyoruz.

Malum 12 ekim’de 1.amatör küme başlıyor ve  12 ekim pazar günü ilk maçımıza çıkacagız ve taraftarımızdanda bizleri yanlız bırakmamasını istiyoruz Herşey acıgöl herşey gelecemiz olan gençlerimiz için dedi ..Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.