banner461
banner195

Asfaltı Tamamlanan Yollarda Peyzaj Çalışması Yapılıyor

Ürgüp Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan cadde ve bulvarlarda orta refüj, kaldırım, trafik işaret ve ışıkları ile çeşitli...

Asfaltı Tamamlanan Yollarda Peyzaj Çalışması Yapılıyor
10 Eylül 2016 Cumartesi 13:32

banner143
banner134
Ürgüp Belediyesinin başlattığı devrim niteliğindeki yol çalışmaları büyük oranda tamamlandı. Sıcak asfaltı serilerek bordür taşları döşenen bulvar ve caddelerde bayram öncesi hummalı bir şekilde peyzaj çalışmaları devam ediyor..
Ürgüp Belediyesinin yaptığı ihaleler ile üst yapıdaki devrim niteliğindeki çalışmaları, sıcak asfalt başta olmak üzere Karayolları ve İl Özel İdaresi dışında bölge genelinde bir belediyenin yaptığı ilk proje olma özelliği taşıyor.
iş tamamlandığında 81 bin metrekare yolun sıcak asfalt olacağı çalışmalar kapsamında başlandığından bu yana geçen 1 ay sürede 375 kamyon yani 14.500 ton sıcak asfalt kaplama malzemesi Ürgüp'ün yollarına serildi.
Bayram nedeniyle ara verilen çalışmalar, bayramdan sonra son katı kalan noktaların serilmesi, kavaklıönü mahallesi Ali Baran Numanoğlu Bulvarı ve Ürgüp'ün giriş noktalarından İstiklal Caddesi ile devam edecek.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.