banner461
banner195

Attder Nevşehir İl Başkanlığı Mevlit Okuttu

Attder Nevşehir İl Başkanlığı Mevlit Okuttu

Attder Nevşehir İl Başkanlığı Mevlit Okuttu
26 Mart 2016 Cumartesi 10:58

banner143
banner134
Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği (ATTDER) Nevşehir İl Başkanlığı 22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası münasebetiyle, 112 görev şehitleri ve aziz şehitlerimiz için Nevşehir’in en büyük camisi olan Musalla Cami’nde Mevlit okuttu.
Okutulan mevlite ATTDER Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin, Başkan Yardımcıları Veli Avşar, Burak Koşar, Halk Sağlığı Müdürü Mahmut Aydın, Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Hakan Öcal, Sağlık-Sen İl Başkanı Hakan Gündüzpolat ve yönetimi, Türk Sağlık-Sen Ürgüp İlçe Temsilcileri, İl Afet Birim Sorumlusu Aygen Taşpınar, UMKE İl Birim Sorumlu Fahrettin Öcalır, 112 çalışanları, sağlık çalışanları ve vatandaşlar katıldı.
ATTDER Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin, “22-28 Mart Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Haftası münasebetiyle ülkenin içerisinde bulunduğu durum nedeni ile bu yıl eğlence yapmama kararı aldık. 112 görev şehitlerimiz ve aziz şehitlerimiz için mevlit okuttuk. Okuttuğumuz mevlitte bizlerden desteklerini esirgemeyen Kapadokya Aşçılar Derneği Osbar eğitim mutfağına ve Ürgüp Müftülüğü’ne teşekkür ederim” dedi
ATTDER Nevşehir İl Başkanlığınca Mevlit Çıkışı cemaate lokma tatlısı ikram edildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.