banner461

Avanos Kaymakamı Baytok, İğdelikışla Köyünde Şehit Ailesini Ziyaret Etti.

Avanos Kaymakamı Muhammed Sait Baytok, İğdelikışla Köyü Şehit Murat Çelik Ailesini Ziyaret Etti.

banner503
Avanos Kaymakamı Baytok, İğdelikışla Köyünde Şehit Ailesini Ziyaret Etti.
13 Temmuz 2017 Perşembe 18:45

banner143
banner134
Avanos Kaymakamı Muhammed Sait BAYTOK, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” programı kapsamında  İğdelikışla Köyünden 31 – 03 – 1990 tarihinde Kilis’te Şehit düşen  Şehit Murat ÇELİK’in Annesi Fatma ÇELİK ve Akrabalarını ziyaret  etti.
             Ziyarette  Kaymakam  Muhammed Sait BAYTOK’a, Avanos İlçe Jandarma Bölük Komutanı J. Yüzbaşı Onur GÜVEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet BERK , İlçe Nüfus Müdürü İbrahim ERTÜRK , Avanos Kaymakamlık Yazı İşler Müdürü Nihal OSAN , Avanos Kütüphane Müdürü Nuray ÖZDEMİR , Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ ,Avanos İlçe Sağlık Müdürü ve Devlet Hastanesi Başhekim Adnan KAKİLLİ, İlçe Özel İdare Müdürü Ali Osman ŞAHİN   , Avanos İlçe Müftülüğü Vaiz Fatih ÇAVDAR , SGK Avanos İlçe Müdürü Osman ÇOBAN, Avanos Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal ÇELİK katıldı. Avanos Kaymakamı Muhammed Sait BAYTOK ve Heyeti Şehit Annesi Fatma ÇELİK ve aile efradı Köy Muhtarı Halil ÇELİK karşıladı. Kaymakam BAYTOK Şehit Annesinin  elini öperek Hayır duasını aldı.
Kaymakam BAYTOK Şehit annesi ile sohbet ederek  her zaman her konuda Devlet olarak yanlarında olduklarını belirtti.
Şehit Annesi Fatma ÇELİK ise Kaymakam BAYTOK’a teşekkür ederek Allah Devletimize Milletimize zeval vermesin her zaman bizleri ziyaret ederek bizleri yalnız bırakmadınız  Allah sizlerden Razı olsun dedi.
Ziyaret sırasında Avanos İlçe Müftülüğü Vaiz Fatih ÇAVDAR tarafından Kuran Tilaveti ve şehidimizin ruhuna dualar edildi.


Haber: Kemal Çelik - Avanos Kızılırmak Gazetesi 
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.