banner461
banner195

Avanos Kaymakamı'ndan Yaşlı Nalbanta Ziyaret

Avanos Kaymakamı Muhammed Sait Baytok, kronik rahatsızlığı nedeniyle Dışarıya Çıkamayan 91 yaşındaki Avanos’un sevilen ismi Nalbant Abdullah BİLGİÇ’i evinde ziyaret etti.

Avanos Kaymakamı'ndan Yaşlı Nalbanta Ziyaret
20 Haziran 2017 Salı 13:10

banner143
banner134
Avanos Kaymakamı Muhammed Sait BAYTOK kronik rahatsızlığı nedeniyle Dışarıya Çıkamayan Alaaddin Mahallesinden 91 yaşındaki Avanos’un sevilen ismi  Nalbant Abdullah BİLGİÇ’i evinde ziyaret etti.
Abdullah BİLGİÇ Avanos Siyasetinde Milli Nizam Partisi ile Başlayan politika hayatında Prof Dr. Necmettin ERBAKAN’ın kurduğu her partide görev alarak ülkesi için hizmet verdi.
Kaymakam BAYTOK ziyarette;   Son Yıllarda devletimizin  Sağlık alanında Müthiş bir atılım sağlaması ile dünyada eşi benzeri olmayan sağlık hizmetlerine imza attığını gördük,  Evde bakım hizmeti, Yaşlı, Bakıma Muhtaç, kronik rahatsızlığı bulunan ihtiyaç sahiplerinin sosyal ve ekonomik olarak desteklenmesi dahil birçok alanda önemli reformlar yaptığını,  Türkiyemizin Sosyal Devlet gereklerinin en iyi şekilde uygulandığı bir Ülke Haline geldiğini ifade eden BAYTOK Mübarek Ramazan ayında mahallelerimizde Hane  ziyaretleri yaparak vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Bu günde  Allah Nasip etti size geçmiş olsun demek, hal hatırınız sormak için ziyaretinize geldik. Devletimizin imkanlarını vatandaşlarımızın en iyi şekilde yararlanması için kullanılıyor. Bizlerin yapabileceği bir şeyler varsa ilgili kurum idarecileri ve bizler sizlerin yanındayız. Bir ihtiyacınız varsa başımızın üstüne.” Dedi.
Abdullah BİLGİÇ Kaymakam BAYTOK’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Allah Devletimize Milletimize Zeval vermesin nereden nereye Avanos Kaymakamı ayağımıza bizim derdimizi sormaya gelmiş Geçmiş olsun demeye gelmiş bundan büyük devletmi olur. Dedi.
Kaymakam BAYTOK’un ziyaretine Avanos İl Genel Meclis Üyesi Şaban TOPUZ ile Alaaddin Mahallesi Muhtarı Ihsan BALKAN Eşlik Etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.