banner461
banner195

Avanos'ta TOKİ kura çekilişi yapıldı, konutlar sahiplerini buldu

Nevşehir'in Avanos ilçesinde (TOKİ) işbirliğinde yaptırılan konutların kura çekimi yapıldı. Avanos TOKİ Konutları Kura ile Sahiplerini Buldu

Avanos'ta TOKİ kura çekilişi yapıldı, konutlar sahiplerini buldu
16 Nisan 2018 Pazartesi 11:24

banner143
banner134

Avanos TOKİ Konutları Kura ile Sahiplerini Buldu... Avanos Belediye Başkanlığı ve Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) işbirliğinde yaptırılan konutların kura çekimi yapıldı.

Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen kura çekiminde 3+1 ve 2+1 konutlar için daha önceden başvuru yapan vatandaşların, Avanos Noterliği tarafından yapılan kura yöntemi ile daireleri belirlendi.

Kura çekim töreni; Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yetkilileri, Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce ve belediye birim müdürleri, Avanos Noterliği ve vatandaşların katılımıyla gerçekleştirildi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yetkilileri tarafından yapılan bilgilendirmenin ardından, Belediye Başkanı İsmet İnce ilk hak sahiplerinin kurasını çekti.

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce yaptığı konuşmada “Avanoslu vatandaşlarımızın Avanos Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde gerçekleştirilen konutlar ile ev sahibi olmalarının mutluluğunu hemşerilerimizle birlikte yaşıyoruz. Sıcak yuvalarında, aileleri ile birlikte mutlu bir şekilde yaşamalarını temenni ederim. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Daha sonra Avanos Noterliği tarafından kura çekimlerine devam edilerek hak sahipleri belirendi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.