banner461
banner195

Aysin’den Kan Bağışına Davet

Nevşehir’de son yıllarda amatör futbol liglerinin en başarılı takımlarından biri olarak göze çarpan Uçhisar Hisar Spor takımı yönetim kurulu başkanı Harun Aysin, ilimizde futbol dahil tüm spor branşlarında faaliyet gösteren takım yöneticilerini ve Spor camiasını Kızılay’a kan bağışında bulunmaya davet etti.

Aysin’den Kan Bağışına Davet
20 Mart 2014 Perşembe 17:15

banner143
banner134
Aysin’den Kan Bağışına Davet

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de son yıllarda amatör futbol liglerinin en başarılı takımlarından biri olarak göze çarpan Uçhisar Hisar Spor takımı yönetim kurulu başkanı Harun Aysin, ilimizde futbol dahil tüm spor branşlarında faaliyet gösteren takım yöneticilerini ve Spor camiasını Kızılay’a kan bağışında bulunmaya davet etti.

Kızılay Nevşehir Kan Merkezinin Gülbahçe önündeki kan bağış tırına gelerek kan bağışında bulunan Hisar Spor Başkanı Harun Aysin, “Kızılay’ın ilimizde yaptığı kan bağışı kampanyalarına tüm halkımız gibi Spor camiasının da destek olmasını istiyoruz. Kan bağışı sonuçta bir insanlık borcu. Ve kimin ne zaman kan bağışına ihtiyaç duyacağını kimse bilemez. Bu nedenle başta ilimizde faaliyet gösteren tüm futbol takımlarının yöneticileri, idarecileri ve Sporcularımız olmak üzere ilimiz spor camiasının bu tür kan bağış kampanyalarına destek olmalarını bekliyorum” şeklinde konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.