banner461
banner195

“Babamla Ters Düşsekte, Ben Bu Yola Baş Koydum”

AK Parti’de Milletvekili aday adaylığı süreci devan ediyor. Her yeni gün yeni aday adayları, sürpriz isimler milletvekilliği aday adaylığı için başvurularını yapmaya devam ediyor. O isimlerden biri de Muhasebeci Ömer Pehlivan.

 “Babamla Ters Düşsekte, Ben Bu Yola Baş Koydum”
18 Şubat 2015 Çarşamba 16:51

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’de Milletvekili aday adaylığı süreci devan ediyor. Her yeni gün yeni aday adayları, sürpriz isimler milletvekilliği aday adaylığı için başvurularını yapmaya devam ediyor. O isimlerden biri de Muhasebeci Ömer Pehlivan.

AK Partiye engelli kontenjanından aday adaylığı başvurusunda bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ömer Pehlivan, Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğini ziyaret etti.

Ziyaretinde Dernek Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran ile bir süre sohbet etme imkanı bulan ve derneğin faaliyetleri hakkında bilgilendirilen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Ömer Pehlivan, sosyal demokrat bir aileden gelmesine karşın AK Parti’den aday adayı olduğunu, babasıyla bu yüzden ters düşse de bu yola baş koyduğunu dile getirdi.

Önemli olanın kimin daha iyi memlekete hizmet edeceği yarışının olduğunu söyleyen Pehlivan bu anlayış ve şevk ile çalışmaya devam edeceğinin de altını çizdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.