banner461
banner195

Başkan Elma'ya Teşekkür Belgesi Verildi

Konya Ovası Projesi Üniversiteler Birliği (UNİKOP) desteği ile gerçekleştirilecek olan II. KOP Kalkınma Sempozyumu başladı.

Başkan Elma'ya Teşekkür Belgesi Verildi
23 Ekim 2014 Perşembe 16:53

banner143
banner134
Niğde'de 2. Konya Ovası Projesi (KOP) Bölgesel Kalkınma Sempozyumu Niğde Üniversitesinde gerçekleşti.


Niğde'de 2. Konya Ovası Projesi (KOP) Bölgesel Kalkınma Sempozyumu Niğde Üniversitesinde gerçekleşti. Sempozyumun başkanlığını Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz yaptı. 


II. Kop Bölgesel Kalkınma Sempozyumu töreni ve KOP Koordinasyon Toplantısına Niğde Valisi Necmeddin Kılıç,Niğde Üniversitesi Rektörü UNİKOP Dönem Başkanı Prof. Dr. Adnan GÖRÜR,Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz,Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı rof. Dr. Mehmet Babaoğlu ve çok sayıda akademisyan bürokrat katılımında gerçekleştirildi.

Nigde yapilan 2 KOP Bölgesel Kalkinma Sempozyumu katilan Kaymaklı Belediye Başkanı Sayın Halit Elma'ya katilim ve katkilardan dolayi teşekur belgesi verildi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kaymaklı50 - 4 yıl önce
tebrikler halit başkan.
Avatar
mustafa karaman - 4 yıl önce
iste gercek calısanlar boyle cıddı sekılde onure edılır tebrıkler baskanım
Avatar
kaymaklii - 4 yıl önce @mustafa karaman
sayın karaman, verilen belge bir katılım belgesidir. sanırım hayatınızda katılım belgesinin ne olduğu konusunda bir fikir edinememişiniz. size tavsiyem değerli başkanınızı onure etmek yerine genel kültür açısından kendinizi geliştirin. anlaşılacağı üzere sosyal bir insansınız sizin gibi birinin toplum karşısında bilgisiz olarak tanınmasını istemem. endişem şahsınızdan değil kaymaklımızın adının sizin gibiler yüzünden kirlenmesindendir. saygılar.
Avatar
ali - 4 yıl önce @kaymaklii
siz neyi hazmediyorsunuzki hiçbir şeyi tabiiki