banner461
banner195

Başkan Yiğit'ten Tatar'a Plaket...!

Kavak Belediye Başkanı Sayın Celal Yiğit, Uçhisar Kavşağı-Kavak arası başta olmak üzere yapılan bütün hizmetleri takdir ve teşekkürle karşıladıklarını, bu çalışmalar anısına İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Abdulkadir Tatar'a şahsı ve Kavak Halkı adına plaket takdim etti.

Başkan Yiğit'ten Tatar'a Plaket...!
10 Mayıs 2013 Cuma 16:00

banner143
banner134

Kavak Belediye Başkanı Sayın Celal Yiğit, Uçhisar Kavşağı-Kavak arası başta olmak üzere yapılan bütün hizmetleri takdir ve teşekkürle karşıladıklarını, bu çalışmalar anısına İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Abdulkadir Tatar'a  şahsı ve Kavak Halkı adına plaket takdim etti.Bundan sonra yapılacak işler ve yatırımlar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

 

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir TATAR Sayın Belediye Başkanı Celal Yiğit'ea bu jestiden dolayı teşkkürlerini iletti.Sizde Kavak Halkıda hertürlü hizmete layıktır dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dost kervanı - 5 yıl önce
uchisar-kavak arası yol çukurdan ve yamadan geçilmiyor asfalt sıcakta eriyornasıl oluyor böyle ödül alıyor hayret binanmayan varsa gitsin görsün yolu halep ordaysa arsın burda.....