banner461
banner195

Başkan Yıldız Damsa Barajında İncelemelerde Bulundu

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç ve Belediye görevlileri, Belediyemize devredilen Ürgüp Damsa Barajı Park ve rekreasyon alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Yıldız Damsa Barajında İncelemelerde Bulundu
20 Eylül 2014 Cumartesi 12:00

banner143
Ürgüp Damsa Barajı İncelemesi
İlgili Galeriye Git
banner134
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Başkan Yardımcısı Mustafa Kılıç ve Belediye görevlileri, Ürgüp Belediyesine devredilen Ürgüp Damsa Barajı Park ve rekreasyon alanında incelemelerde bulundu.

Konuya ilişkin olarak FİB Haber Merkezimize açıklamada bulunan Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız; 
Mustafapaşa Belediyesinin tüzel kişiliğini yitirmesinin ardından Damsa Barajı Ürgüp Belediyemize geçti dedi.Başkan Yıldız, "Damsa Barajı çevresi park ve rekreasyon alanı Orman ve su işleri bakanlığının 27/08/2014 tarihli oluru ile Belediyemize tahsis edilmiştir.

Bu tarihten itibaren damsa barajı ve çevresinin tüm sorumluluğu, işletme bakım ve yönetimi ile kullanım hakkı belediyemize geçmiş bulunmaktadır.

Yapılacak çevre düzenlemesi ve alınacak güvenlik önlemleri ile halkımızın daha temiz ve daha güvenli bir ortamda gezinti ve piknik yapması sağlanacaktır.

Bundan sonraki süre içerisinde halkımızı rahatsız edici hiç bir uygulama ve programa bu alanda izin verilmeyecektir." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şahabeddin - 4 yıl önce
ekibe bak ekibe .başka söze gerek yok