banner461
banner195

Başkan Yıldız Motor tutkunlarını Manavgat'a yolcu etti

Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, merkezi Ürgüp'te bulunan, aralarında çeşitli meslek gruplarından üyelerin bulunduğu ve adlarına Cappadocia Riders Society verdikleri motor tutkunu grubu, Üçgüzellerden Manavgat'a yolcu etti.

Başkan Yıldız Motor tutkunlarını Manavgat'a yolcu etti
21 Temmuz 2015 Salı 19:59

banner143
banner134
Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, merkezi Ürgüp'te bulunan, aralarında çeşitli meslek gruplarından üyelerin bulunduğu ve adlarına Cappadocia Riders Society verdikleri motor tutkunu grubu, Üçgüzellerden Manavgat'a yolcu etti.

Türkiye’den ve çeşitli ülkelerden birçok motosikletçinin katılımıyla; Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali’nin 6.’sı 23 Temmuz - 26 Temmuz tarihleri arasında Titreyen Göl boğaz otel mevkii - Manavgat’da gerçekleşiyor!


Her sene büyük sabırsızlıkla beklenen Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali, 23 Temmuz Cuma günü başlayacak ve muhteşem bir doğanın ortasındaki festival alanında gerçekleşecek. 

Ürgüp'ten festivale katılmak üzere bugün yola çıkan grup, festival bitiminde bölgeye geri dönecek. Geçtiğimiz günlerde Çanakkale'ye giden grubu takip ettiğini belirten Belediye başkanı Fahri Yıldız, bölgenin ve Ürgüp'ün tanıtımı için bu gibi etkinliklere katılan üyeleri ve klüp başkanı Mustafa Doğru'yu tebrik ederek yolunuz açık olsun, dikkatli gidin gelin. dedi.

 

Kaynak: Ürgüp Haber / Faruk ÖZZENGİN

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.