banner461
banner195

“Berber Esnafı Sayısını Dondurun”

Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan, Nevşehir’de nüfusa oranla berber ve kuaför sayılarının oldukça fazla olduğuna dikkat çekerken, özellikle il merkezinde yeni berber ve kuaför açılmasına bir önlem alınması gerektiğine dikkat çekti.

 “Berber Esnafı Sayısını Dondurun”
27 Temmuz 2015 Pazartesi 12:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Cengiz Taşhan, Nevşehir’de nüfusa oranla berber ve kuaför sayılarının oldukça fazla olduğuna dikkat çekerken, özellikle il merkezinde yeni berber ve kuaför açılmasına bir önlem alınması gerektiğine dikkat çekti.

Mevcut durumda berber ve kuaförlerin para kazanamadığını, vatandaşa kaliteli bir hizmette sunulamadığını belirten Nevşehir Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Taşhan, “Nevşehirimizin nüfusu 100 bine ulaştı. Ancak özellikle il merkezine baktığımızda adım başı berber var. Yetkililerden buna bir önlem almalarını bekliyoruz. Zira mevcut halde berber ve kuaför esnafımız para kazanamıyor. Böyle olunca da Vatandaşa kaliteli bir hizmet sunulamıyor. İl Merkezinde yaklaşık 130 berber esnafımız var ki, bu sayı şehrin nüfusuna oranla fazla” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.