banner461
banner195

Bonzai Tehlikesi yanı başımızda

Madde bağımlılığının ilimiz Nevşehir'i de tehdit etmeye başlamasıyla birlikte gün geçmiyorki bu konuda yeni haber yapmayalım. İşte Burası Komşu Aksaray ve bonzai içen H.İ.Ç.(17) isimli genç komaya girdi.

Bonzai Tehlikesi yanı başımızda
10 Eylül 2014 Çarşamba 14:49

banner143
banner134
 Madde bağımlılığının ilimiz Nevşehir'i de tehdit etmeye başlamasıyla birlikte gün geçmiyorki bu konuda yeni haber yapmayalım.İşte Burası Komşu Aksaray ve bonzai içen H.İ.Ç.(17) isimli genç komaya girdi.

Aksaray'ın Büyük Bölcek Mahallesi Hazık Kulak Anadolu Lisesi bahçesinde meydana geldi. Okul bahçesinde çığlık sesleri duyan mahalle sakinleri durumu polise bildirdi. Okula gelen polisler bahçede H.İ.Ç. isimli genci çığlıklar içinde yerde kıvranırken buldu.
Bunun üzerine olay  112 Acil Servis ekipleri çağrıldı.112 Acil Servis ekipleri bonzai komasına girdiği tespit edilen gence ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Ardından ambulansla Aksaray Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç yoğun bakıma alındı. Gencin durumunun ağır olduğu bildirildi.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sena emir - 4 yıl önce
bu gençleri zehirleyen bu hale getıren adiler allahından busun yazık ya daha çok genç rabbım şifa versin allahım bu gencı aılesıne ve sevenlerıne bağilasın umarı bıan önce yakalanıp cezalarını çekerler çok acı bısey buya çok :(
Avatar
furkan - 4 yıl önce
gençlerimizinde biraz daha dikkatli ve duyarlı olması gerekiyor
Avatar
mustafa öz - 4 yıl önce
Bonzai bir sonuç. Aslında sebepler üzerine kafa yormak lazım. Gençler farklı şeyler arama peşinde. Bu sevdayı ilime irfana,islama yonlendirsek neler olmaz ki! Rabbim şifa versin. Akil fikir firaset versin. Hafta da 1 saat kur'an dersine talebe çağırıyorum, babanın annenin cevabi şu. Dershane var hocam hafta içi de okul varmış. İyi hadi bakalım yaşasan 80 yaşına kadar yaşarsin. Sonra? 80 yila bu kadar zaman ayırıp ta ebedi aleme vakit ayırmayan zihniyetin evladının basına bunların gelmesi muhtemeldir. Dünya
Avatar
yunus.t - 4 yıl önce
aynen katılıyorum mustafa hocam.ağzına sağlık. ilaveten şunları söyleyebililriz anneden babadan boş dünya hayatı gören gençler anlamsız dünyalarında anlamsız hareketler sergileyecekelrdir.örnekleri ortada allah korusun cümlemizin evladını.