banner461
banner195

Borsa Başkanı İbrahim Salaş'dan 2016 Yeni Yıl Mesajı

Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Borsa Başkanı İbrahim Salaş'dan 2016 Yeni Yıl Mesajı
30 Aralık 2015 Çarşamba 11:26

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, 2016 yılının tüm insanlığa ve İslam alemine mutluluk, huzur ve sağık getirmesi dileğinde bulundu.

Başkan Salaş; ''2015 yılını geride bırakarak yeni umut ve beklentilerle yeni bir yıla daha giriyoruz. Sevgi, barış ve hoşgörüsü ile dünya' ya örnek olan Nevşehir'imizde yeni umutları beraberinde getiren bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan mutluluk duyuyoruz.'' dedi.

2015 yılında ülkemizde yaşanan olumsuzlukların 2016 yılında bir daha yaşanmamasını dileyen Başkan Salaş, Gelecek kuşaklara daha müreffeh ve daha güçlü bir Türkiye bırakabilmek ideali, uğrunda çaba sarf edecek ortak bir gayenin olması gerektiğinin de altına çizdi. 

Başkan Salaş; ''Bu duygu ve düşüncelerle 2016 yılının ülkemize, ilimize, milletimize, tüm insanlığa ve üyelerimize barış, huzur, mutluluk getirmesini, daha güzel yarınların başlangıcı olmasını temenni ediyorum. Sevgi, barış ve hoşgörüsü ile dünya' ya örnek olan ilimizde, yeni umutları beraberinde getiren bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan mutluluk duyuyorum.Tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım." diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.