banner461
banner195

BTP’ de Teşkilatlanma Çalışmaları Sürüyor

Nevşehir İl Başkanlığına Abdurrahman Çavuş’un atanmasının ardından il genelindeki teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Bağımsız Türkiye Partisi, ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

BTP’ de Teşkilatlanma Çalışmaları Sürüyor
26 Ağustos 2013 Pazartesi 13:16

banner143
banner134

Nevşehir İl Başkanlığına Abdurrahman Çavuş’un atanmasının ardından il genelindeki teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Bağımsız Türkiye Partisi, ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

Merkez ilçe başkanlığına Paşa Altınsoy’un atanmasıyla devam eden teşkilatlanma çalışmalarının Nevşehir’e bağlı ilçelerde hızla devam ettiğini belirten İl Başkanı Abdurrahman Çavuş, Hacıbektaş ilçe başkanlığına İmdat Anıl Yılmaz’ın atandığını ve bu ilçe de teşkilatlanma çalışmalarının devam ettiğini vurguladı.

Daha önce ataması yapılan Ürgüp ilçesinde Mustafa Orhan başkanlığındaki ilçe başkanlığının önümüzdeki günlerde olağan genel kurulunu yapacağına dikkat çeken Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Abdurrahman Çavuş, Gülşehir ilçesinde de teşkilatlanma çalışmalarının başlatıldığını ve en kısa sürede bu ilçede de parti yönetimlerinin oluşturulacağını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.