banner461
banner195

BTP Nevşehir Başkan Adayı Şişman,“Projesi Olan Tek Partiyiz”

Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, oldukça iddialı açıklamalarda bulunurken, Nevşehir için ciddi manada projesi olan tek partinin Bağımsız Türkiye Partisi olduğunu dile getirdi.

BTP Nevşehir  Başkan Adayı Şişman,“Projesi Olan Tek Partiyiz”
07 Mart 2014 Cuma 16:12

banner143
banner134

 BTP Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman,

“Projesi Olan Tek Partiyiz”

NEVŞEHİR(MHA) Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, oldukça iddialı açıklamalarda bulunurken, Nevşehir için ciddi manada projesi olan tek partinin Bağımsız Türkiye Partisi olduğunu dile getirdi.

Yerel Seçimler öncesinde bu projelerini kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceklerini kaydeden Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, Siyasete neden BTP çatısı altında atıldığından tutunda, Nevşehir için hazırladıkları projelerden bazılarını ilk kez açıkladı.

Nevşehir’in tek bayan belediye başkan adayı da olan Bağımsız Türkiye Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İkbal Şişman, “Siyasete atılmayı bir sorumluluk olarak görüyorum. Zira benim babam Nevşehir’de yıllarca İl başkanlığı yapmış gazeteci bir insan. İster istemez bizlerde siyasetin içerisinde olduk. Siyaset Vatan ve Millet Sevgisi içerisinde, o duygu ile yapılmalı. Bağımsız Türkiye Partisini seçmemde en büyük etken Genel Başkanımızdır. Çünkü Genel Başkanımız Ülkemizin Milli ve Manevi değerlerini sahip çıkan, hem milliyetçi, hem Atatürkçü bir insan. Onunla birlikte bu davada yer almak istedim. İnşallah layıkıyla yerine getirmek nasip olur. Ben iddia ediyorum Nevşehir için projesi olan tek partiyiz. Projesi olmadan bir insanın siyaset yapması mümkün değil. Ya da siyaset yapması bile faydalı olması mümkün değil. Bunu yaparken halkla, bayanlarla, esnaflarla görüştük. Nevşehir’de nelerin değişmesini istiyorlar onu sorduk. Çok güzel olduğunu düşündüğümüz projelerimiz ortaya çıktı. Öncelikle bir bayan olmam dolayısıyla ilimizdeki bayanların sorunlarını en iyi ben bilirim. Bayanlarımız ne istiyorlar?. Bayanlarımız çocuklarını daha iyi şartlarda okutmak ve hayata hazırlamak istiyorlar. Ev kadınlarımızın evlerinde ürettiği el ürünlerini pazarlayabilecekleri kapalı bir Pazar alanı oluşturmak istiyoruz. Ben bayanların bu projeden çok faydalanacaklarını düşünüyorum. Bu projeleri hazırlarken Genel Başkanımızın Milli Ekonomi tezini de baz alarak hazırladık. Çünkü bu tez de bayana büyük önem veriliyor. Genel Başkanımızın noter taahhütlü açıklamaları var. Biliyorsunuz Türkiye’nin yeraltı zenginlikleri oldukça fazla. Biz bu kaynakları ülkemizin kendisinin değerlendirmesini sağlayacağız. Biz belediyeciliğe halk için kaynak üreten bir yer olarak bakıyoruz. Kooperatifler oluşturacağız. Çiftçinin organik tarım ürünleri yetiştirmesi konusunda destek olacağız. Böylece Köylünün üretim yapmasına destek olacağız. Belediye sadece yol, su, kanalizasyon çalışması yapmakla mükellef değil. Bayanlar için sosyal tesisler planladık ve bunların nerelerde kurulacağını bile planladık. Bayanlara özel içerisinde havuzu, kafeteryası, dinlenme alanları olan birer sosyal tesis oluşturacağız” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali - 4 yıl önce
Olmaz olmaz
Avatar
vatandas - 4 yıl önce
Yazik sana esadın casuslarına kukla olma
Avatar
hasan - 4 yıl önce
Suriyede cocukları öldüren esat şerefsizine haklı diyen ajanların adaylıgini yapma bacım
Avatar
ank. - 4 yıl önce
arkadaşlar herkese geçmiş olsun. ben ankaradan uçhisar için birşey demek istiyorum.otuz yıldır aynımısınız? eveeeet diyeceksiniz işte size kadro varmı içinde beğenmediğiniz?yazabilirsiniz vahdimi? fatih ülkümü? yükselmi? neşet hocammı? hepsi buyurun size tam istediğiniz kadro bu seferde gelecek nesiller için iyi düşünüp doğru karar verirseniz gelecek cocuklarımız dua ederler . ali karaslan la bu kadroyu vallahi bi da ha bulamazsınız gelin uçhisara ve geleceğe yazık etmeyin.bu kadro eminim çalmaz ve kesinlike çaldırmaz özellikle başkan adayı ali bey başkan kimse inanamaz.çünkü o temiz dürüst biri olduğunu cümle alem bilir . karar sizin bu mhp için en büyük şans .işte başkan işte kadro haydi uçhisar oyuna sahip çık. allah yardımcınız olsun
Avatar
Alpaslan atik - 4 yıl önce
nusayrimi bunlar. yoksa şebbihamı. yazık... şu dünyada ne insanlar var..
Avatar
zeki - 4 yıl önce
başarılar diliyoruz. olumsuz yorumlar moralini bozmasın. mücadeleye devam.
Avatar
Çetin - 4 yıl önce @Alpaslan atik
konu ile düşüncenin hiç alakası yok. ne alaka...
Avatar
hasan atik - 4 yıl önce
suriye'de çocukları öldüren esed ile onun türkiye'deki savaşı kışkırtan arkadaşı. yani nevşehir'de arama...