banner461
banner195

Bu Çukuru Kim Ne Zaman Kapatacak?

Nevşehir il merkezinde zaman zaman karşılaştığımız yol çökmesi Vakalarına bir yenesi de 3 Nolu futbol sahanın hemen üst bölümündeki kaldırımda yaşandı.

 Bu Çukuru Kim Ne Zaman Kapatacak?
05 Aralık 2014 Cuma 17:05

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde zaman zaman karşılaştığımız yol çökmesi Vakalarına bir yenesi de 3 Nolu futbol sahanın hemen üst bölümündeki kaldırımda yaşandı.

Günlerdir bir türlü müdahale edilmeyen kaldırımdaki çöküntünün önlenmesi için illaki bir kişinin bu çukurdan zarar mı görmesinin beklendiği de merak konusu.

Konuyu haber merkezimize aktaran Vatandaşlar, il merkezinde bu tür yol çökmelerinin zaman zaman yaşanabildiğine dikkat çekerken, “Belediyenin bu çöküntüyü tespit edip ne zaman müdahale edeceğini büyük bir sabırsızlık içerisinde bekliyoruz. Bu kaldırımdan özellikle çocuklarımızda gelip geçiyor. İllaki bir çocuğumuzun ya da Vatandaşımızın bu çukura düşüp yaralanmasını mı bekliyorlar?” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kim - 3 yıl önce
bir araba gömülünce kaza olunca ama hasan bey şöyle der belediye ekipleri adamı kurtardı diye haber yapar çukuru görmez unutturur
Avatar
Seyfi - 3 yıl önce
Yarın kapat çapat bişeyler yaparlar seneye yine çöker
Avatar
nevsehirli - 3 yıl önce
Hasan unverin kendi ayagi o cukura girince kapanir
Avatar
alp - 3 yıl önce
Her mahallede her sokak da aynı görüntüler. Hasan Paşanın marka sehri
Avatar
matruşka - 3 yıl önce
hasan beye iftira atıyonuz, montaj , kumpas bu dün yanın marka kentinde olamaz böyle manzara o başka bir yerdir, hep iftira sizin başka işiniz yokmu belediye müdürlerinin çocukları 2 şer kişi işe alınıyormuş mümkün değil çünkü müdürlerin çocukları işe girecek yaşta değil
Avatar
XYZ - 3 yıl önce
ne iftirasi kardeşim eski toki ye araçla da yayanda giremizyoruz. tek kelimeyle rezalet. akpartiye kumpas. üc milletvekili çikarmaya darbe. (ula yoksa 1. sirayi aldi da diğer iki seçilmesindiyemi çalisir.) olurmu olur. tokinin yollarini yap da yeter yani.
Avatar
sakin - 3 yıl önce
sayın fibhaber yetkilileri vali konağının arkasındaki yoluda haber yaparmısınız hemen vali konağının arkası, mehmet gülen okulunun önü aylardır perişan ne insan geçebiliyor ne araba. yolu görmeniz lazım vali beye ve şehrimize yakışmıyor.
Avatar
- 3 yıl önce
hemen yapsınlar