banner461
banner195

“Bu kez Nevşehir’den Bakan Seçeceğiz”

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, 2015 Haziran seçimlerinin Nevşehir açısından son derece önemli olacağına dikkat çekti.

 “Bu kez Nevşehir’den Bakan Seçeceğiz”
20 Ocak 2015 Salı 16:48

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, 2015 Haziran seçimlerinin Nevşehir açısından son derece önemli olacağına dikkat çekti.

Bu kez Nevşehir’in Milletvekilleri değil, Bakan seçeceğini dile getiren Nevşehir Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu, “2015 Haziran ayında yapılacak olan seçim Nevşehir’in kaderini belirleyecek bir seçim olacak. Zira Allah’ın izniyle bu kez Milletvekillerini değil Nevşehir’den bir bakanı seçeceğimize inanıyorum. O nedenle vatandaşın sandık başına giderken bu bilinçle oyunu atmasını istiyorum. Yıllardır özlemini duyduğumuz, Neden Nevşehir’den bir bakanımız yok diye hayıflandığımız noktada 2015 Haziran genel seçimleri büyük önem taşıyor. Bu bilinç içerisinde halkımızın sandığa giderek oyunu kullanmasını istiyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet kerim - 3 yıl önce
dogru erol hocam bakacak.görürse.
Avatar
hüseyin eczacı - 3 yıl önce
çok doğru söylüyorsun başkanım neden bir turizm bakanı olmasın inşallah busefer olacak çünkü çok değerli insanlar var
Avatar
erol abi - 3 yıl önce
ahmet belada,ersan erkut,necdet ada
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
bizim vekiller çoban bile olamaz nerde bakanlık
Avatar
aslan - 3 yıl önce
rol bey kimi kastettiğini anlıyoruz niye erdal feralan olmasın niye ebubekir bey olmasın adamlar murat beyde kimseyle uğraşmadılar kimseye kötülük etmediler kimseye zarar vermediler onlar bakan olsun inşaallah
Avatar
uyum - 3 yıl önce
erol bey senin senin istediğin belli niye isminide söylede amaç hasıl olsun
Avatar
EROL MUTLU - 3 yıl önce @aslan
bi̇i ismi baz alarak bu açıklamayı yapmadım.sadece nevşehirin artık bir bakan hakkının olduğunu düşünerek yaptım.geçmişteki seçimlerdeki başarının bir ödülünün olması gerektiğini düşünerek konuştum.bu bakanlık bir kişiye bir isme münhasır değildir.bu a kişiside olabilir b kişiside,sonuçta nevşehirden olması önemlidir.
Avatar
bu şehr-i dilaradan bir bakan geçecek.. - 3 yıl önce
hehe hasan başkanı meclise bi gönderelim siz alt yapıyı hazırlayın gerisi kolay....hadi iyi çalışmalar..