banner461
banner195

“Bu Seçim Hak ve Batılın Mücadelesi Olacak”

AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Adem Uğur, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye’de hak ve batılın mücadelesi olacağını söyledi.

 “Bu Seçim Hak ve Batılın Mücadelesi Olacak”
09 Mart 2015 Pazartesi 16:27

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Adem Uğur, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye’de hak ve batılın mücadelesi olacağını söyledi.

Türkiye genelinde 12 Milyon insanın engelli olduğunu ve AK Parti hükümetleri döneminde engellilere tanınan imkanların asla unutulamayacağını söyleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı Adem Uğur, “Her insan bir engelli adayı. Yarın kimin ne durumda olacağını kimse bilemez. O nedenle toplumumuzun engellilere farklı gözle bakmamasını istiyoruz. AK Parti Hükümetleri döneminde engelli insanlarımıza çok önemli imkanlar tanındı. Özellikle seçim sürecinde engellilere AK Parti’den kontenjan ayrılması ve engelli aday adaylarından ücret alınmaması da AK partinin engelli insanlarımıza bakış açısını ortaya koydu. İnşallah bu hizmet yolunda rabbim bizleri de utandırmaz. 7 Haziran seçimleri bana göre hak ve batılın mücadelesi olacak. Şer odaklarının bir araya gelerek AK Parti’ye karşın birleştikleri bu seçimde hak ve batılı sandığa gidecek Vatandaşımız ayırt edecek” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dava adamı - 3 yıl önce
senide liste 1 de görmek istiyorum canım kardeşim
Avatar
KOMŞU - 3 yıl önce
hak ve batili bir bilseler mesele bitecekte; o da nasip meselesi.
Avatar
Calisli - 3 yıl önce
hala hak ve batıldan bahsedıyor hırsızlar.ulan hak batıl reklamı eskıdı artık baska bır sez bulun ak saray kulları.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 3 yıl önce
batıl arıyorsan aday olduğun partiye bak
Avatar
acıgöl - 3 yıl önce
şu saçmalığı haber diye sunmayın allah aşkına..hak kim batıl kim aday önce onu çözsün...
Avatar
nev şehirli - 3 yıl önce
hak demiş ya... hak tan isteğimiz hakkın yerini bulması... adalet dediniz , hakkı unuttunuz .... nerde devletin mumunu söndürüp kendi mumunu yakan ömer , nere siz.....birde ak batıl lafı ediyorsunuz... siz ilk önce 70 bin liralık saatin hesabını verin... allah tan korkun..
Avatar
HAH - 3 yıl önce
bugüne kadar bu parti iktidarda değilmiydi kimse bulamamişta sen mi bulacan bugüne kadar bu partide değilmiydin illaki milletvekili olunca mi bulacaksin yapici bişeyler anlatin ne olur