banner461
banner195

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Ürgüp'te...

10 Ağustos 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla geldiği Nevşehir’de, ziyaretlerinin ardından Ürgüp’e geldi. Musalla Camiinde namaz kılan Güllüce daha sonra Ürgüp Belediyesine geçti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Ürgüp'te...
05 Ağustos 2014 Salı 23:34

banner143
banner134
Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce, Ürgüp Belediyesi’ni Ziyaret Etti...
10 Ağustos 2014 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek amacıyla geldiği Nevşehir’de,  ziyaretlerinin ardından Ürgüp’e geldi. Musalla Camiinde namaz kılan Güllüce daha sonra Ürgüp Belediyesine geçti.

Bakan Güllüce’yi Ürgüp Kaymakamı Mustafa Eldivan, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Akpınar, Ak Parti Ürgüp İlçe Başkanı Ahmet Koçak, Gençlik Kolları Başkanı Zeki Düz ve Meclis üyeleri karşıladı.

Basına kapalı yapılan görüşmelerin ardından Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ziyaretin anısına Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye çeşitli hediyeler takdim etti daha sonra Fahri Yıldız, Hasan Ünver, Mehmet Ali Tanrıver, Ahmet Koçak ve Zeki Düz ile hatıra fotoğrafı çektiren Bakan Güllüce Belediye Binasını gezdikten sonra Ürgüp Belediye Binasından ayrıldı.  Bakan Güllüce kendisini görmek için gelen vatandaşları selamladıktan sonra Kırşehir’e gitmek üzere Ürgüp’ten ayrıldı.

Haber:Şerif Taşar


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.