banner461
banner195

Daşlıca ve yönetimi de Birlik Başkanı Ördü’yü destekleyeceklerini açıkladı

Nevşehir Kahvehaneciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Necati Daşlıca ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Mayıs ayında yapılması planlanan esnaf odaları birlik başkanlığı seçiminde birlik başkanlığına yeniden aday olan İsmail Ördü’yü destekleyeceklerini açıkladılar. 

Daşlıca ve yönetimi de Birlik Başkanı Ördü’yü destekleyeceklerini açıkladı
06 Mart 2018 Salı 13:24

banner143
banner134
Şu ana kadar Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanlığına aday olduğunu açıklayan Birlik Başkanı İsmail Ördü dışında başka bir kişinin adaylık açıklamasında bulunmadığı birlik başkanlığı seçiminde Başkan Ördü’yü destekleyeceklerini açıklayan odaların sayısı günden güne artmaya devam ediyor.
Nevşehir Kahvehaneciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Necati Daşlıca, “Birlik Başkanımız Sayın İsmail Ördü’nün şu ana kadar bizlere, odalarımıza gösterdiği yakın ilgi ve alakadan son derece memnunuz. Mayıs ayında yapılacak birlik başkanlığı seçiminde ben ve yönetim kurulumuz kendisini desteklemeye karar verdik. Şimdiden kendisine ve birlik başkanlığı yönetiminde yer alacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi. 
Kendisine olan güvenleri ve desteklerinden dolayı Kahvehaneciler ve Lokantacılar Odası Başkanı Necati Daşlıca ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Nevşehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, yeni dönemde de kendisine gösterilen bu teveccüh karşısında mahcup olmamak için gayret göstereceğini dile getirdi.

Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.