banner461
banner195

Davulcunuzdan memnunmusunuz ? Yoksa Şikayetiniz Mi Var ...?

Nevşehir il merkezinde 18 mahallede ramazan ayı boyunca görev yapacak olan davulculardan yana duyulacak olan şikaletlerin bizzat mahalle muhtarlarına yapılabileceği bildirildi.

Davulcunuzdan memnunmusunuz ? Yoksa Şikayetiniz Mi Var ...?
04 Temmuz 2015 Cumartesi 23:12

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir il merkezinde 18 mahallede ramazan ayı boyunca görev yapacak olan davulculardan yana duyulacak olan şikaletlerin bizzat mahalle muhtarlarına yapılabileceği bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık, 16 Temmuz 2015 tarihine kadar ilimiz merkezindeki mahallelerde Vatandaşları sahura uyandırmakla görevlyi davulcularından yana duyulabilecek herhangi bir sıkıntının mutlaka mahalle muhtarlarına bildirilmesini istediklerini söyledi.

Vatandaşların bu konuda herhangi bir çekinceye mahal bırakmadan rahatlıkla şikaşetlerini mahalle muhtarlarına aktarabileceklerine değinen Nevşehir Muhtarlar Derneğıi Başkanı Hüseyin Altınışık, çeşitli nedenlerle mahalle muhtarına ulaşamayan Vatandaşların ise Muhtarlar Derneği Başkanlığına başvurabileceklerini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.