banner461
banner195

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ünver’i Ziyaret Etti

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde gerçekleştirilen bir toplantıya katılmak üzere Nevşehir’e gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek bir süre görüştü.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Ünver’i Ziyaret Etti
04 Eylül 2015 Cuma 18:27

banner143
banner134

Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde gerçekleştirilen bir toplantıya katılmak üzere  Nevşehir’e gelen Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek bir süre görüştü.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı  Osman Zolan’ın eşi Berrin Zolan’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’da, Ünver’in kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve sevgiye teşekkür etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ziyaretin anısına  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşine  Nevşehir Belediyesi Kültür yayınlarından oluşan eserlerin yanı sıra Avanos el sanatları ürünlerinden anfora takdim ederken, Zolan’da çeşitli hediyeler takdim etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.