banner461
banner195

Derinkuyu ESO’da Aday Sayısı Artıyor

Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi Derinkuyu ilçesinin saygın esnaflarından Sedat Bedel adaylığını açıkladı. Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Sedat Bedel, İlçe de sorunların çok olduğunu ve bunların üstesinden gelmek için aday olduğunu vurguladı.

Derinkuyu ESO’da Aday Sayısı Artıyor
13 Ocak 2014 Pazartesi 09:50

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri öncesi Derinkuyu ilçesinin saygın esnaflarından Sedat Bedel adaylığını açıkladı.

Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Sedat Bedel, İlçe de sorunların çok olduğunu ve bunların üstesinden gelmek için aday olduğunu vurguladı.

Şubat ayı içerisinde yapılması planlanan Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerine aday olduğunu açıklayan Sedat Bedel, “Bilindiği gibi Esnaf ve Sanatkarlar Odamız Derinkuyu ilçemizin en büyük sivil toplum örgütlerinden biridir.  Şubat'ta yapılacak odamızın seçimlerinde Derinkuyu Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nın başkanlığına adayım. Odamızın sorunları çok. Bunları gidermek herkesle barışık, kavganın olmadığı, saygının esnafa hizmetin ön planda olacağı bir oda oluşturmak için ben ve yönetim kurulunda ki birbirinden değerli arkadaşlarımla beraber odamızı layıkıyla yöneteceğimize inandığımız için bu göreve talip olduk. Bu vesile ile bize büyük destek veren ve teveccüh gösteren Derinkuyulu bütün esnaflarımıza teşekkür eder, adaylığımızın Derinkuyu ilçemize ve esnaflarımıza hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.