banner461
banner195

Derinkuyu’lu Gençler Devletine Sahip Çıktı

erinkuyu Gençlik ve Spor İlçe Yaz Spor Okulları görevlileri Polislerimize baş sağlığı dilemek ve moral vermek adına Derinkuyu İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret etti.

Derinkuyu’lu Gençler Devletine Sahip Çıktı
23 Temmuz 2016 Cumartesi 11:47

banner143
banner134
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Barış Turan yaşanan darbe teşebbüsü ile  ilgili açıklamalarda bulundu. Turan açıklamasında, ‘’Yaşanan hain darbe girişimi esnasında 62 Polisimiz Şehit düşerek en fazla kaybı vermiştir. Toplamda  sivil vatandaş  dahil 246 demokrasi şehidi uğurladığımız bu acılı günlerimizde polislerimize baş sağlığı diledik. Demokrasimizin bekçisi Türk Polisimiz için dev Türk Bayrağı açarak moral verdik’’ dedi.
Yaz Spor Okulları  Beden Eğitimi Öğretmenleri Nail Demirtaş,Mustafa Necati Kök,Gökhan Ünlü ve Adnan Murat Çetin ise; ‘’ Geleceğimiz Gençlerimizle birlikte; Gazi Meclisimize,Türk Polisimize, Sivil Halkımıza ve Devletimizin yanında olan askerlerimize yapılan Alçakça saldırıyı gençlerimizle birlikte lanetliyor ve Türk Polisimize ve Türk Milletine baş sağlığı diliyoruz. Geleceğimizin teminatı Gençlerimizle birlikte Devletimizin ve Milletimizin yanında olduğunu haykırıyoruz. Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabede dediği gibi; Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!’’ dediler.
 

Kaynak: Osman Aytekin


 
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.