banner461
banner195

Dinler Group Basın Açıklaması

Kapadokya Bölgesi ve Türkiye'nin önemli Turizm firmalarından Dinler Group FİB Haber Merkezimize yapmış olduğu Basın Açıklamasında şunlar ifade edildi...

Dinler Group Basın Açıklaması
21 Ağustos 2014 Perşembe 16:59

banner143
banner134
Bir DINLER GROUP kuruluşu olan KAYAKAPI TURIZM YATIRIM TİCARET A.Ş (Kayakapi Premium Caves - Cappadocia) yıllardır atıl durumda olan bir projeyi canlandırmış, Ürgüp ve Kapadokya Turizmine faaliyette bulunduğu çok kısa süre içerisinde bilindiği üzere ciddi bir katmadeğer katmıştır. Kayakapı'ya gösterilen ilgi, alaka ve desteğe buradan bir kez daha teşekkür etmek isteriz.
Fakat her platformda olduğu gibi destekleyenler olduğu kadar kösteklemeye ve baltalamaya çalışanlar da malumunuzdur. Kendince köstek olmaya çalışan kişilerin başında kendisini ÇEKÜL Vakfı Ürgüp Temsilcisi sıfatı ile tanıtan Mustafa Kaya ve yakın dostları bulunmaktadır. Mustafa Kaya isimli şahsiyet ve kendisinin yakın dostları, Kayakapı Projesini ve Dinler Ailesini her platformda eleştirmekle kalmayıp, BİMER ve diğer platformlar üzerinden sürekli şikayet yağmuruna tutmaktadır. Kendisi şimdiye kadar yaptığı her şikayette gerekli cevabı ilgili kurumlardan almıştır. En son olarak Kayakapı'da yapılan restorasyon çalışmalarının "kanserojen" olduğu tezini savunmuş ve bizleri Sağlık Bakanlığı / Kanser Daire Başkanlığı'na şikayet etmiştir. Bu tezi ile ilgili T.C. Nevşehir Valiliği / Halk Sağlı Müdürlüğü'nden gelen resmi yazı aşağıda kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.
Saygılarımızla;
Yakup Dinler
Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi
Kayakapı Turizm Yatırım Ticaret A.Ş

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa karaman - 4 yıl önce
bu en son cereleri idi ısallah cernobıl vardemezler .yahu bu kaya kapı yıllardır verane ve terkedılmıs yokolmaya bırakılmıs bır yerdı suanda burda bir ikinci tarihi urgup doguyor ovunun ovunun artık
Avatar
Fenasi - 4 yıl önce
İstediği rüşveti verseydiniz, bi şey yapmazdı. Aşılanmış olurdu.
Avatar
fahri yıldız - 4 yıl önce
Ürgüp her şeyi fazlası ile hak ediyor % 100 Ürgüp lü % 100 YERLİ sermaye Yolun Açık Dinler gurup Kim tutar sizi her zaman projemizin yanında ve destekcisiyiz.