banner461
banner195

Döngeloğlu Yürekleri Titretti

Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında Belediye Kültür Merkezi yanındaki Kıl çadırı hınca hınç dolduran vatandaşlar düzenlenen programa büyük ilgi gösterdi.

Döngeloğlu Yürekleri Titretti
26 Mart 2014 Çarşamba 15:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Nar kasabasında Belediye Kültür Merkezi yanındaki Kıl çadırı hınca hınç dolduran vatandaşlar düzenlenen programa büyük ilgi gösterdi. 

Programa Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş’un ev sahipliğinde, Nevşehir Semerkand Buhara İlim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Feralan, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Encümen Üyeleri, Eski Nar Belediye Başkanı Yusuf Kurugöllü ve çok sayıda Narlı vatandaş katıldı.
İlk olarak  birbirinden güzel Tasavvuf musikisi ve ilahileriyle Fatih Erdoğmuş ve grubu sahne aldı. Ardından Kuranı-ı Kerim okunmasıyla başlayan programın açılış konuşmasını AK Parti Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş yaptı.
Başkan Ali Erdoğmuş konuşmasında seçimlere kısa bir süre kala Ak Parti Genel Başkanı Başbakan Erdoğan’a dualarınızı ve desteklerinizi eksik etmeyin, ortalıkta dolaşan boş laflara kanmayın, fitne ve fesatlara müsaade etmeyin derken, Başbakan Erdoğan'ın yaptığı reform niteliğindeki çalışmaların devamı için 30 Mart Yerel seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunu söyledi.

Başkan Erdoğmuş, “Kasabamızda herkes bizim nazarımızda eşittir. Kimseye bir ayrıcalığımız yoktur. Zaman zaman gönderdiğimiz davet ve tebrik kartları bazı evlere ulaşmadığını öğrendik. Bu konuda ben özür dilerim herhangi bir art niyetimiz yok. Bu işi organize eden arkadaşlarımızdan kaynaklanan bir eksiklik ve sizlerin affına sığınıyorum. Yeni dönem için büyük projelerle Nar kasabamız layık olduğu hizmetlere Allahın izniyle bir bir kavuşacak. Ayrıca buradan bir müjde de vermek istiyorum. Doğalgazımız Nar kasabamıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerinde bulundu.

Programda Peygamber Efendimizin hayatını konu alan Ömer Döngeloğlu'nun sohbetleriyle hüzünlenen vatandaşların adeta yürekleri titredi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak partili - 4 yıl önce
sayın döngeloğlu ağzını açıp tek kelime etmiş mi egemen bağışa ?