banner461
banner195

Düzgün’den Başkan Ünver’e Teşekkür Plaketi

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, şehir merkezindeki servislerin tek bir çatı altında toplanarak hizmet vermesine öncülük eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür plaketi ve bir çini işlemeli tablo takdim etti.

 Düzgün’den Başkan Ünver’e Teşekkür Plaketi
31 Mart 2015 Salı 21:23

banner143
banner134

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, şehir merkezindeki servislerin tek bir çatı altında toplanarak hizmet vermesine öncülük eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür plaketi ve bir çini işlemeli tablo takdim etti.

Kapadokya Servisi adı altında bir araya gelen servis sürücülerinin bulunduğu merkezi ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver,burada servis sürücüleri ile de bir süre sohbet etti.

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün, şehir merkezindeki servis sürücülerinin ülke geneline örnek oluşturabilecek bir düzeyde bir araya gelerek hizmet üretmelerine önemli katkılar sağlayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in, birlik içerisinde olunduğunda hizmetin daha standart bir düzeye ulaşabileceğini de kendilerine gösterdiğini belirtti. Düzgün,yapılan bu katkının kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini belirtti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’de şehir merkezinde servis hizmetlerini birlik içerisinde yürütülmesi gerçeğini Türkiye’ye örnek oluşturabilecek bir şekilde daha etkin hale getirdiklerine inandığını belirtti. Ünver, bu alanda çalışma gösteren insanların kendi iç yapılarında oluşturabilecekleri oto kontrol sistemi ile bu alanda verilen hizmetleri daha üst düzeyde  ortaya koyabileceklerini kaydetti.

Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Düzgün daha sonra Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e , odanın teşekkür plaketi ile bir çini işlemeli tablo takdim etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
dost - 3 yıl önce
Körler sağırlar birbirini ağırlar misali.Servis ücretlerine yüzde 90 lara varan zam yapın belediye de bu işten para kazandın,siz servisçilerde rekabeti olmayan bir ortamda aslan kesilin.Ve vatandaşa istediğiniz fiyattan servis ücreti çıkartın.Başkan bana da böyle bi güzellik yapsın bende bi plaket vereyim kendisine
Avatar
hakkı ur - 3 yıl önce
hakkımı helal etmiyorum size.110 tl servis parasını ödeyen benim.geçen yıl 80 tl ödüyordum mazot düştü bizim para arttı neymiş birleşmişler.bu işi yapan paşamda bir gün verir hesabını allah büyük.
Avatar
dost kazığı - 3 yıl önce
şoförler odası olarak hasan beye verdiğiniz bir plaketle vatandaşlarımı kandıracaksınız. mazot fiyatları düştü ama okul servisleri fiyatları yine düşmedi.vatandaş bilmiyor sanmayın...
Avatar
gözcü - 3 yıl önce
keser döner sap döner gün gelir hesap döner.. bekle
Avatar
vatandas - 3 yıl önce
servıscıler bu mıllet aptal deyıl bırlestık dedınız servıs ucretlerını hasan paşamı ayarlıyor onu bılelım helal olmasın
Avatar
dost 2 - 3 yıl önce
Ölüm de var unutmayın ,bu dünyada adalet güçlü olanın yanında ama diğer alemde haklı olanın yanında olacak unutmayalım