banner461
banner195

Emekli Öğretmen Dinçer Akgür Son Yolculuğuna Uğurlandı

Demokrat Parti Eski il başkanı, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Av. İbrahim Akgür’ün babası Merhum Dinçer Akgür son yolculuğuna uğurlandı.

Emekli Öğretmen Dinçer Akgür Son Yolculuğuna Uğurlandı
10 Nisan 2015 Cuma 23:50

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Demokrat Parti Eski il başkanı, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Av. İbrahim Akgür’ün babası Merhum Dinçer Akgür son yolculuğuna uğurlandı.

Bir süredir sağlık sorunları nedeniyle tedavi gören ve önceki gün hayata gözlerini yuman Demokrat Parti eski il başkanı, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Av. İbrahim Akgür’ün babası Dinçer Akgür’ün naşı Kurşunlu Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Taşlıbel mezarlığında toprağa verildi.

Akgür’ün cenaze merasimine Nevşehir Milletvekili Ahmet Erdal Feralan’ın yanı sıra Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı İsmail Ördü, Nevşehir Baro Başkanı Necmi Öncül, Nevşehir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Oruç Irmak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün kıldırdığı cenaze namazının ardından Taşlıbel mezarlığında toprağa verilen Merhuma Allahtan Rahmet, başta Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Av. İbrahim Akgür olmak üzere kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
jale yurtseven - 3 yıl önce
Bizim okuldaki öğretmen
Avatar
m.efe - 3 yıl önce
allah rahmet eylesi̇n. allah sabirlar versi̇n
Avatar
İbrahim Aveder - 3 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Avatar
Ramazan gül - 3 yıl önce
Rabbim rahmet eylesin