banner461
banner195

Emniyet Müdürü Artunay, Diriliş 50 taraftar grubu ile buluştu

Nevşehir sporun taraftar grubu Diriliş 50 İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’ı ziyaret ederek burada Nevşehir spor konusunda fikir alışverişinde bulundular.İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Spor taraftar grubu ile bir araya geldiği...

Emniyet Müdürü Artunay, Diriliş 50 taraftar grubu ile buluştu
16 Kasım 2016 Çarşamba 11:05

banner143
banner134
Nevşehir sporun taraftar grubu Diriliş 50 İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’ı ziyaret ederek burada Nevşehir spor konusunda fikir alışverişinde bulundular.
İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Spor taraftar grubu ile bir araya geldiği toplantıda el birliği içerisinde Nevşehir sporu özlenilen yere taşımak istediklerini ancak stadyumunda bir takım kuralları olduğunu bu kurallar çerçevesinde birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu bir şekilde çalışacaklarını belirtti. Diriliş 50 Taraftar Grubu Başkanı Muhammed Sönmez ise Emniyet Müdürü Mehmet Artunay’a nazik davranışlarından dolayı teşekkür ederken taraftar grubunun dilek ve isteklerini de Artunay ile paylaştı. Ziyaret Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve taraftar grubunun günün anısına çektirdikleri hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.