banner461

ERAS Bloklarında Okul Karmaşası Ne Zaman Bitecek?

Nevşehir İl Merkezinin son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen mahallelerinden biri olan Cevher Dudayev Mahallesindeki okul karmaşasının bir an önce son bulması bekleniyor.

banner503
ERAS Bloklarında Okul Karmaşası Ne Zaman Bitecek?
28 Haziran 2014 Cumartesi 18:09

banner143
banner134

 ERAS Bloklarında Okul Karmaşası Ne Zaman Bitecek?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir İl Merkezinin son yıllarda hızla gelişen ve büyüyen mahallelerinden biri olan Cevher Dudayev Mahallesindeki okul karmaşasının bir an önce son bulması bekleniyor.

Milli Eğitim tarafından söz konusu bloklarda yapılan üç okul binasının nasıl kullanılacağına, bu binaların ilkokul, ortaokul ya da İmam Hatip Lisesi haline dönüştürülüp dönüştürülmeyeceği konusunda bilgilendirilmek isteyen semt sakinleri Milli eğitim müdürlüğünün bu yöndeki çalışmalarını yeni eğitim öğretim döneminin başlamasına sayılı günler kala değil, en kısa zamanda tamamlanmasını istiyor.

Milli Eğitim Müdürlüğünün vereceği karar ışığında çocuklarını açılacak yeni okullarda eğitim öğretim için gönderip göndermeyeceklerine karar vereceklerini söyleyen Semt sakinleri müdürlüğün bu konudaki kararını büyük bir sabırsızlık içerisinde bekliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
m. akif - 6 yıl önce
Üzerlerine tabela koymuşlardi. Cevher dudayev Ana Okulu. Necip Fazıl Kısakürek ilkokulu. ve Gaziosmanpaşa düz ortaokul. Tekrar mi değişti.
Avatar
tahir - 6 yıl önce @m. akif
evet değiştrmişler mehmet abi
Avatar
isimsiz - 6 yıl önce
Daha hala ilkokul 4. Sinif ögretmeninin olmadigi söyleniyor.ve mudurun girecegi hakkinda soylentiler var acaba hangisi dogru ögretmen atanmasi gerekmiyormu...