banner461
banner195

Ertaş Grup Hatıra Ormanı Oluşturuyor

Nevşehir Merkeze bağlı Göre kasabasında Nevşehirli Hayırsever iş adamlarımızdan Sayın Musa Ertaş tarafından Ertaş Grup adına Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ertaş Hatıra Ormanı projesini hayata geçiriyor.

Ertaş Grup Hatıra Ormanı Oluşturuyor
18 Haziran 2014 Çarşamba 13:20

banner143
banner134
Nevşehir merkeze bağlı Göre kasabası girişinde  Sosyal sorumluluk kapsamında doğa için önemli bir adım atan Ertaş Grup, hatıra ormanları ile Nevşehir'in ormanlık alanlarının genişlemesine katkıda bulunacak.

Konuya ilişkin FİB Haber Merkezimize açıklamalarda bulunan Nevşehirli Hayırsever iş adamlarımızdan Sayın  Musa Ertaş, "Ertaş Hatıra Ormanı” proje kapsamında ağaçlandırma çalışmaları başlatıyoruz.Buradaki amacımız Doğa dostu olarak insan ve çevre sağlığını korumak dedi.
 Ağaç dikmenin önemine değinen Ertaş, "Yeşile sahip çıkarak, atalarımızın bizlere emanet ettiği cennet vatanımıza ağaç dikmeliyiz. Ağaç dikmek inancımızda da önemli bir yer tutmaktadır. Ancak ağaç dikmekten önemli olan bir şey var ki, o da yeşil nimetleri bizden sonraki nesillere sağlıklı bir şekilde aktarmaktır." dedi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.