banner461
banner195

Fatsa’da, Büyükfırat’ta Merkezde Kaldı

Nevşehir’de 8 Yıla yakın bir süre İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında oturan Harun Fatsa ile 1.5 Yıl süreyle Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan Abdulgafur Büyüfırat Milli eğitim bakanlığının son atamalarında yine merkezde kaldı.

Fatsa’da, Büyükfırat’ta Merkezde Kaldı
25 Nisan 2014 Cuma 17:02

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 8 Yıla yakın bir süre İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında oturan Harun Fatsa ile 1.5 Yıl süreyle Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunan Abdulgafur Büyükfırat Milli eğitim bakanlığının son atamalarında yine merkezde kaldı.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden sonra merkeze alınan iki isimden biri olan Harun Fatsa Çankırı iline il milli eğitim müdürü olarak atandı. Ancak kendi isteğiyle bu göreve başlamadı.

Öte yandan İlimize Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden gelerek burada 1.5 Yıl süreyle il Milli eğitim müdürlüğü görevinde bulunan Abdulgafur Büyükfırat kısa bir süreliğine merkezden Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Ancak burada çok kısa bir süre kalabilen Büyükfırat yeniden Merkeze alındı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.