banner461
banner195

Festikültür Heyeti NTSO'da

Fransı’nın Lion şehrinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Festikültür Tanıtım Fuarı Heyeti Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cengiz Yıldız ile bir süre görüştü.

Festikültür Heyeti NTSO'da
30 Ocak 2014 Perşembe 11:57

banner143
Festikültür Tanıtım Fuarı Heyeti NTSO'da
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden Ali Kemal Gözeller,Ramazan Doğanel,Yavuz Ankaralı ,Recep Kırlı ve Nevşehir Hacıbektaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Özden Taşğın’dan oluşan heyet  NTSO Başkan Vekili Cengiz yıldız ve  Genel Sekreter İ. Hakkı Aydoğan ile  görüşerek Fransa’nın en büyük Turizm Organizasyonu’nda Kapadokya’nın tanıtımı için destek istedi.

NTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cengiz Yıldız, Kapadokya ve Nevşehir Kültürü’nün tanıtımı için Ticaret Odası olarak bir çok oluşuma destek verdiklerini hatırlatarak, “Özellikle bölgemizin Avrupa’da tanıtım eksikliğinin bilincindeyiz. Bu tür faaliyetlerle Avrupa’da da tanıtım atağı başlatan sizlere teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Yıldız, Kapadokya Bölgesi’ni Fransa’da tanıtacak  bu organizasyon için Oda Yönetimi’nin gerekli istişarelerde bulunarak üzerine  düşeni yapacağını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Özden hocam teşekkürler - 4 yıl önce
üniversitemize geldiği günden beri nevşehirimizin gelişmesi ve tanıtılması için yaptığın çalışmalardan dolayı teşekkürler özden hocam
Avatar
selam olsun - 4 yıl önce
sizin gibi insanların artması dileği ile özden hocam teşekkürler