banner461
banner195

Fransa Festiculture Derneğinden NEHÜ Üniversitesine Ziyaret

Fransa’da faaliyet gösteren ve gönüllülük esasına dayalı bir sivil toplum kuruluşu olan Festiculture Derneği yönetici ve üyelerinden oluşan heyet üniversitemizi ziyaret etti.

Fransa Festiculture Derneğinden NEHÜ Üniversitesine Ziyaret
30 Ocak 2014 Perşembe 17:52

banner143
banner134

 Türkiye’nin kültürel ve doğal güzelliklerini yurtdışında tanıtmaya yönelik faaliyet gösteren Festiculture Dernek yönetici ve üyeleri Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Çetin Pekacar ve Prof. Dr. İsmail Bekci’yi ziyaret etti.

Daha önce 2010 ve 2011 yıllarında gerçekleştirilen ve büyük ilgi toplayan “Kapadokya ve Peri Bacaları” temalı tanıtım faaliyetlerinin devamını 8-11 Mayıs 2014 tarihlerinde tekrar gerçekleştirmeyi planlayan dernek yöneticileri, bu kapsamda üniversitemizin görüşlerinin önemli olduğunu ifade ettiler.

Festiculture Derneği yönetici ve üyelerinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Çetin Pekacar ve Prof. Dr. İsmail Bekci, Dernek Başkanı Ali Kemal Güzeller, Genel Sekreter Yavuz Ankaralı ve İçişleri Sorumlusu Ramazan Doğanel’e gerçekleştirdikleri tanıtım faaliyetlerinden dolayı teşekkür ederek yapılacak çalışmalar noktasında fikir alışverişinde bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.