banner461
banner195

Genç Memur-Sen 1 Yaşında

Genç Memur - Sen Nevşehir İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser, Genç Memur Sen’ in kuruluşunun 1. Yıldönümünde yaptığı açıklamada gençlere yönelik etkinliklerin ve faaliyetlerin planlamasını yaptıklarını, geleceğe iyi bir nesil yetiştirmek için başarıyı kendine hedef edinmiş, özgüveni tam olan, kendiyle ve diğer kişilerle barışık, insani ve toplumsal değerlere sahip çıkan, ülkesi ve vatanı için elinden gelenin fazlasını yapan, sürekli üreten ve gelişimi arttıran bir gelecek yetiştirme ümidiyle çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Genç Memur-Sen 1 Yaşında
14 Aralık 2013 Cumartesi 11:51

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Genç Memur - Sen Nevşehir İl Başkanı Mustafa Hüseyin Keser, Genç Memur Sen’ in kuruluşunun 1. Yıldönümünde yaptığı açıklamada gençlere yönelik etkinliklerin ve faaliyetlerin planlamasını yaptıklarını, geleceğe iyi bir nesil yetiştirmek için başarıyı kendine hedef edinmiş, özgüveni tam olan, kendiyle ve diğer kişilerle barışık, insani ve toplumsal değerlere sahip çıkan, ülkesi ve vatanı için elinden gelenin fazlasını yapan, sürekli üreten ve gelişimi arttıran bir gelecek yetiştirme ümidiyle çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Keser, bu yapılan plan ve çalışmalarda gençlerimize yönelik konferansların, seminerlerin, etkinliklerin önümüzdeki günlerde artarak devam edeceğini, gençlerimizin sorunlarıyla daha fazla ilgilenileceğini, özellikle üniversite öğrencileri ile sürekli istişare halinde olunacağını ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.