banner461
banner195

Gençler Masa Tenisi Müsabakaları Sona Erdi

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2014 - 2015 eğitim öğretim yılı okullar arası genç kızlar ve genç erkekler masa tenisi İl birinciliği müsabakaları sona erdi.

 Gençler Masa Tenisi Müsabakaları Sona Erdi
29 Kasım 2014 Cumartesi 17:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 2014 - 2015 eğitim öğretim yılı okullar arası genç kızlar ve genç erkekler masa tenisi İl birinciliği müsabakaları sona erdi.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Damat İbrahim Paşa spor salonunda 4 gün boyunca devam eden genç kızlar ve genç erkekler masa tenisi İl birinciliği müsabakaları sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası masa tenisi İl birinciliği müsabakalarda genç kızlarda Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İl birincisi olurken, Ürgüp Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İl ikincisi, Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi ise İl üçüncüsü oldu.

Genç erkekler masa tenisi İl birinciliği müsabakalarında ise Nevşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi İl birincisi, Derinkuyu Mehmet Ekmekçi Anadolu Lisesi İl ikincisi, Nevşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi ise İl üçüncüsü oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.