banner461
banner195

Gençleri Tasarrufa Teşvik Edecekler

Nevşehir’de yeni modern hizmet binasına kavuşan Gençlik Merkezi ile Kızılay tarafından ortaklaşa yapılacak çalışma ile gençler tasarruf etmeye teşvik edilecek.

Gençleri Tasarrufa Teşvik Edecekler
06 Kasım 2014 Perşembe 16:56

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yeni modern hizmet binasına kavuşan Gençlik Merkezi ile Kızılay tarafından ortaklaşa yapılacak çalışma ile gençler tasarruf etmeye teşvik edilecek.

Özellikle Üniversite çağındaki öğrencilerin tasarrufa teşvik edilmesi amacıyla Kızılay ve Gençlik Merkezi müdürlüğü gençlere Kızılay Kumbarası dağıtımı yapacak. Etkinlik sayesinde gençlerin maddi olanaklarını tasarruflu kullanmaları hedefleniyor.

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, Gençlik Merkezi müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirecekleri etkinliğin Nevşehir’de ilk kez yapılacak bir uygulama olacağına dikkat çekerek, gençlerin tasarrufa teşvik edilmesini önemsediklerini dile getirdi.

Söz konusu etkinlik kapsamında Üniversite çağındaki gençlere 200 dolayında Kızılay Kumbarası dağıtılması planlanıyor. Gençlerin zorunlu harcamalarının dışında kalan harçlıklarını bu sayede biriktirerek tasarruf etmeleri ve tasarruf etme alışkanlığını kazanmaları hedefleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.