banner461
banner195

Genel Sekreter Tatar'a Ödül

Türkiye Gaziler Vakfı ve Terör Mağdurlarına ve Ailelerine Yardım Derneği’nin (TEMAYDER) Çanakkale Zaferi’nin 99. yıldönümü ve Şehitler Günü nedeniyle Ankara’da düzenlediği törende Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar’a ‘Başarı ve Hizmet Ödülü’ verildi.

Genel Sekreter Tatar'a Ödül
21 Mart 2014 Cuma 16:08

banner143
banner134

 Türkiye Gaziler Vakfı ve Terör Mağdurlarına ve Ailelerine Yardım Derneği'nin (TEMAYDER) Çanakkale Zaferi'nin 99. yıldönümü ve Şehitler Günü nedeniyle Ankara'da düzenlediği törende Nevşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Abdulkadir Tatar’a 'Başarı ve Hizmet Ödülü' verildi.

Ankara'da Barcelo Otel'de düzenlenen törene; milletvekili, belediye başkanı, genel müdür, rektör, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda bürokrat ve davetli katıldı.

Davet sonunda düzenlenen törende Ankara, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlarına, Bartın Belediye Başkanına, TRT Genel Müdürüne, Antalya Akdeniz, Denizli Pamukkale, Sivas Cumhuriyet, Nevşehir Hacıbektaş Üniversite Rektörlerine, Nevşehir ve Kilis İl Özel İdaresi Genel Sekreterlerine ödül verildi. Tören, yapılan konuşmalar ve çeşitli etkinliklerin ardından sona erdi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.