banner461
banner195

GESİAD İş Adamlarının Ufkunu Açıyor

2005 Yılında kurulan Nevşehir Genç İş Adamları Derneği, ilimizdeki iş adamlarına her alanda yön gösteriyor, ufkunu açıyor.

GESİAD İş Adamlarının Ufkunu Açıyor
14 Ağustos 2014 Perşembe 18:49

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 2005 Yılında kurulan Nevşehir Genç İş Adamları Derneği, ilimizdeki iş adamlarına her alanda yön gösteriyor, ufkunu açıyor.

10 Üye ile kurulan ve şimdilerde üye sayısı 300’e yaklaşan Nevşehir Genç Sanayici ve İş Adamları Derneği ilimizdeki iş adamlarını gezi ve fuar programları ile dünyanın çeşitli ülkelerine taşımaya devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz 9 yıllık süreçte bin 200 dolayında iş adamını gezi ve fuar organizasyonları ile dünyanın değişik 35 ülkesine götüren Nevşehir Genç İş Adamları Derneği, önümüzdeki günlerde de bu aktivitelerini devam ettirecek.

ABD, Çin, Kuzey Irak, Almanya, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Hollanda, Güney Afrika, Nijer, Kenya, Tanzanya gibi ülkelere Nevşehirli iş adamlarını götürerek buralardaki iş adamları ile birebir ticari ilişkilerinin geliştirilmesini sağlayan ve fuar organizasyonları ile de ufkunu açan GESİAD Yönetimi bu alanda Nevşehir’in en aktif Sivil Toplum Kuruluşu olma özelliğini sürdürüyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.