banner461

Gıda imalat sanayi ve karma depolama alanı için talep toplama aşamasına gelindi

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız Nevşehir’de gıda imalatı ve karma depolama alanı için talep toplama aşamasına gelindiğini kaydetti.NTSO Başkanı Arif Parmaksız yaptığı açıklamada, “Başbakanımız Sayın...

banner503
Gıda imalat sanayi ve karma depolama alanı için talep toplama aşamasına gelindi
27 Nisan 2017 Perşembe 10:48

banner143
banner134
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Arif Parmaksız Nevşehir’de gıda imalatı ve karma depolama alanı için talep toplama aşamasına gelindiğini kaydetti.

NTSO Başkanı Arif Parmaksız yaptığı açıklamada, “Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın talimatları ile Nevşehir İli, Merkez İlçesi, Göre Kasabası Çayırlık Mahallesi’nde Gıda İmalat Sanayi ve Karma Depolama Alanı ile ilgili olarak Göre Belediye’sinin destekleri ile çalışmalara başlanılmış, TOKİ ile görüşmeler yapılmıştır. Kısa sürede alanın kurulacağı bölge ile ilgili imar çalışmaları tamamlanarak TOKİ işbirliği ile çalışmalara hız verilecektir.

Bu sebeple alanda yer almak isteyen gıda imalatçıları ile depo alanına ihtiyaç duyan üyelerimizin Odamıza müracaat ederek alan talebinde bulunmaları gerekmektedir” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.