banner461
banner195

Gizligider 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı…

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı...

Gizligider 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı…
22 Nisan 2013 Pazartesi 12:51

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün, Türk ve dünya çocuklarına armağan ettiği bu anlamlı günün, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için mutluluğun, huzurun ve başarının yeni başlangıcı olması temennisinde bulundu.

 

23 Nisan TBMM‘nin açılışı dolayısıyla da halkın yönetimine tam anlamıyla hakim olmasının ilk günü olduğu için ulusal egemenlik açısından da önemli bir anlam taşıdığını ifade eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm dünya çocuklarının kardeşçe kutladığı, barış içinde yaşanabilecek bir dünyanın tohumlarının atıldığı ilk ve tek çocuk bayramıdır. Türk çocuklarının bu onurlu görevi en güzel şekilde yerine getireceklerine inanan Atatürk de, bu büyük sevgi ve inancının bir ifadesi olarak bugünü Türk çocuklarına armağan etmiştir. Ulu Önder Atatürk; ‘Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Milleti yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır. Tek bir egemenlik vardır, o da ulusal egemenliktir’ demiştir. Bugün bizlere düşen görevde, teslim aldığımız bu kutsal emaneti bizden sonra yaşatacak olan nesillere en ileri seviyede teslim etmektir. Hepimiz biliyoruz ki, medeniyet yarışının bir sonu yoktur. Bizler ulaşabildiğimiz en son noktada bayrağı sevgili çocuklarımıza emanet edeceğiz. Yüzlerinde gülücüklerin, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmamasını temenni ettiğimiz, bunun için büyük gayret sarf ettiğimiz bütün çocuklarımızın ve Türk milletinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyor, tüm dünya çocuklarının barış ve huzur içinde yaşamasını diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVŞEHİRLİ - 5 yıl önce @SEMİHH
semihh kardeşime katliyorum şunuda ben eklemek istiyorum memleketin bir adim ileri gitmesini istemeyen insanlar elbette pretosta edecekler ama şunu bilmelilerki bir gün gelir tarih bunlari yazar vurmakla kirmakla hiçbir şey hallomaz hangi devirde yaşiyoruz bu memlekett herkes milliyetçi herkes ülkesini sever milliyetçilik te mhp nin tekeli altinda değildir.akiller maaş aliyormuş diye propaganda yapanlarida kiniyorum bu memlekette herşey para için yapilmaz.
Avatar
SEMİHH - 5 yıl önce
sayin vekilim çok doğru şeyler söylüyorsunuz sonuna kadar katiliyorum.şunuda belirtmek isterimki memelektte dört tane çapulcuya sözleriyle hareket edilmiyor herhalde bunlar apo yakalandiği zaman hükümet değillermiydi ozaman kuzu şimdi aslan kesildiler.