banner461
banner195

Gizligider : Başbakanımızla Afyon İstişare Toplantısında Nevşehir’i Konuştuk

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Av. Ebubekir Gizligider ,AK Parti’nin Afyonkarahisar’daki 24. İstişare ve Değerlendirme kampını değerlendirdi.

Gizligider : Başbakanımızla Afyon İstişare Toplantısında Nevşehir’i Konuştuk
14 Ocak 2016 Perşembe 16:41

banner143
banner134
AK Parti’nin Afyonkarahisar’daki 24. İstişare ve Değerlendirme kampının son derece verimli geçtiğini belirten AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi Av. Ebubekir Gizligider ," Sayın Başbakanımızla Afyon’da hem parti politikalarımızı, hem Türkiye’yi hemde Nevşehir’i konuştuk" dedi.

AK Parti'nin Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen 24. İstişare ve Değerlendirme programında partinin yeni dönemdeki yol haritası netleştirilirken, gerçekleştirilecek reformlar ele alındı. Kampta uzun süren toplantılarda ülke gündemine ilişkin yeni anayasa, başkanlık sistemi, iç ve dış politika, güvenlik stratejileri gibi önemli konular tüm ayrıntılarıyla görüşüldü. Oturumlarda 2016 yılı reformları da ele alınırken, terörle mücadele konusunda da kararlılık vurgulandı. Kampı FİBHaber.Com'a değerlendiren AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, AK Parti'nin Afyon'da gerçekleşen kampla birlikte 21. Yüzyıl'ın reform haraketini başlattığını dile getirdi.

1234


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.