banner461
banner195

Gizligider Osmaniye İl Koordinatörü oldu

AK Parti Nevşehir Milletvekili Sayın Av.Ebubekir Gizligider, Genel Merkez tarafından Osmaniye İl Koordinatörlüğü görevine getirildi.

Gizligider Osmaniye İl Koordinatörü oldu
17 Şubat 2014 Pazartesi 18:21

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Osmaniye İl Koordinatörü görevine getirildi.

AK Parti de teşkilat çalışmalarını başarıyla tamamlayan Gizligider,AK Parti Genel Merkez tarafından Osmaniye İl Koordinatörlüğü görevine getirilmesinden dolayı Sayın Nevşehir Milletvekilimiz Gizligider'e bu yeni görevinde başarılar diliyoruz...


İşte Av.Ebubekir GİZLİGİDER!in  Görevleri:
AK Parti Nevşehir Milletvekili
ANAYASA KOMİSYONU ÜYESİ
AB UYUM KOMİSYONU ÜYESİ
TÜRKİYE - AB KARMA PARLAMENTO KOMİSYONU ÜYESİ
TÜRKİYE - BANGLADEŞ DOSTLUK GRUBU BAŞKANI
Osmaniye İli İl Koordünar Milletvekili


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ucasallı vatandaş - 4 yıl önce
takmıyorum bilader takmıyorumda, inanki bu vekillerin ve akp genel merkezin yaptığı bu yanlışlıklar çokkk zouma gidiyor bizi değişik yere oy vermeye sevketti.ben allaha ve peygamberine inanan kişiyim elhamdülillah müslümanım, kişi sevdiğiyle baraberdir hadisine göre ben akp değil ne olursa olsun ben haksızın yanında olamam ve oy veripde allah katında mesul olamam.akp yetkilileri yöneticileride doğru dürüst aday koysaydı.
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
iyi olmuş iyi saten nevşehire üç millet vekili fazlaydı çok iyi olmuş.
Avatar
çok hizmet yaptılarya - 4 yıl önce
sanki memlekete çok hizmet etmişler gibi nevşehir bitti şimdide osmaniyemi çıktı önce kendi memleketin için çalış
Avatar
has - 4 yıl önce
Lider sultasi devam ettigi muddetce cok ebubekirler goruruz
Avatar
ucasarlı Vatandaş - 4 yıl önce
sayın vekil ebubekir bey, uçhisar olarak bir uçhisarlı olarak sizi akp camiası ailesi gibi gördük ve şimdiyekadarda öyle görüyorduk.ammmaa şimdi işler değişti seni artık böyle göremeyiz. bir yiğitlik gösteripde sen ve diğer 2 vekil istifa edemediniz.osman süslünün aday gösterilişine seyirci kaldınız.şimdi sana diyorum senin uçhisarda çokk ahbab ve dostların var osman hakkında çok şerler söyledin bu kesin aday olamaz dedin ne oldu şimdi? madem öye 3 vekil çok ses getirirdiniz siz umduğumuz gibi çıkmadınız siz hayalkırıklığına uğrattınız uçhisar akp sevdalılarını omurgalı ve dik duruş sergileyemediz
Avatar
sayın vekil - 4 yıl önce
belde belediye başkan adaylarını sizler değilde genel merkez belirledi? uçhisarı en iyi bilen siz diniz size güvenimiz tamdı sizde biz akp li vatandaşları hayalkırıklığına uğrattınız. madem vekilsiniz ve sizin lafınız dinlenmedi sözünüz geçmedi mademki böyle oldu o zman sizin yapacağınız tek iş vardı istifanızı 3 çünüzümde vermesi gerekirdi neden istafa etmediniz? uçhisarı yaptınız yazıklar olsun bunun bedelini sandıkta ödersiniz unutmayınız.
Avatar
takma kafana - 4 yıl önce @ucasarlı Vatandaş
takma kafana ucasarlım sanki diğer yerlerde farklımı oldu.siyaset budur işte.